Kadangi mūsų pagrindinis tikslas yra pateikti į rinką tik aukščiausios kokybės produktus, mes orientuojamės į kokybės kontrolę.

Naudojamų medžiagų, t. y. tablečių, pakavimo ir užpildymo, kokybės kontrolę vykdo tik geros gamybos praktikos sertifikatus turinčios įmonės. Mūsų produktai gaminami tik iš kokybės sertifikatus turinčių medžiagų. Prieš patiekiant į gamybą, visos medžiagos tiriamos laboratorijoje. Pagamintas produktas grąžinamas į laboratoriją mikrobiologiniams ir sunkiųjų metalų tyrimams atlikti.

Per gamybos laiką mes sumažinome konservantų naudojimą iki minimumo. Kai kurie produktai (pvz., žuvų taukai ar kolageno gėrimas) gaminami be konservantų. Kai kuriais atvejais (pvz., gamindami žuvų taukus) mes naudojame skystą azotą, kad apsaugotume produktą nuo oksidacijos gamybos metu.

Mums labai svarbu, kad produktai klientus pasiektų nepažeistoje pakuotėje. Prekybai vaistinėse ir internetu naudojame skirtingas išorines pakuotes. Elektroninės prekybos tiekimo grandinė yra ilgesnė, o rizika, kad pakuotė bus pažeista ar kad ją grąžins ankstesnis pirkėjas, yra didesnė. Prekybai internetu skirtos pakuotės turi specialų vienkartinį išorinės pakuotės atidarymo mechanizmą, kuris leidžia įsitikinti, ar produktas nebuvo sugadintas ar atidarytas, todėl produktas iškart po grąžinimo gali būti sunaikintas. Tokiu būdu vartotoją pasiekia tik kokybiški ir nepažeisti produktai.